Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
katalog firm
Motoryzacja
Podkategoria
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Salon Łazienek GLAZURA KRÓLEWSKA

43-400 Cieszyn, Stawowa 16
693 844 875
cieszyn@glazurakrolewska.pl

Opis firmy

Salon Łazienek Glazura Królewska to przede wszystkim dwa wyróżniki: biuro projektowe oraz innowacyjna ekspozycja.
W biurze projektowym każdy klient ma możliwość otrzymania w prezencie projektu swojej łazienki. Nasi projektanci doradzają także w wyborze odpowiednich materiałów i pomagają określić styl pomieszczeń, tak by każda łazienka ich autorstwa była zarówno funkcjonalna jak i niepowtarzalna.

Uzupełnieniem Salonu Łazienek jest tradycyjna ekspozycja dla tych osób, dla których inspiracją są gotowe propozycje rozwiązań przestrzennych.
Ważnym elementem salonu jest płytkoteka, czyli stworzony z myślą o naszych klientach zbiór płytek ceramicznych prezentowanych w formie „biblioteki”. Każdą płytkę znajdującą się w płytkotece klient może zdjąć z półki i na specjalnie przygotowanych do tego celu stołach układać własne kompozycje. Ponadto może skorzystać z bogatej bazy elektronicznej projektów – wystarczy, że zeskanuje kod kreskowy umieszczony na interesującym go asortymencie. Będzie wówczas mógł obejrzeć nie tylko wszystkie elementy kolekcji, z której pochodzi wybrana przez niego płytka, ale także wizualizacje i aranżacje pomieszczeń (łazienek, holów czy salonów), przygotowane przez producentów oraz biura projektowe Glazury Królewskiej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Salonu Łazienek w Cieszynie
w godzinach:
Pn. - Pt. 8-18
Sob. 9-15

Zobacz również