Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
katalog firm
Motoryzacja
Podkategoria
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyński Auto Serwis GRAND

43-400 Cieszyn, Frysztacka 103
33 858 70 27; 606 232 937; 734 126 007
biuro@grand-truck.pl

Opis firmy

AUTO SERWIS GRAND oferuje wszelkiego rodzaju naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Prowadzimy również pełny serwis ogumienia oraz klimatyzacji. Zatrudniamy młodą załogę w pełni wykwalifikowaną, gotową podjąć kążde wyzwanie. Warsztat nasz jest w pełni wyposażony w urządzenia do diagnostyki komputerowej samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, oraz nowoczesne urządzenia do wymiany i naprawy ogumienia jak i napełnienia i odgrzybiania klimatyzacji

Uważnie odnosimy się do potrzeb naszych klientów i stale rozszerzamy naszą ofertę.

Rozpatrzymy każdą propozycję współpracy.

Naprawiamy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując dane serwisowe producenta oraz własne doświadczenie...

KOMPLEKSOWA MECHANIKA
Zajmujemy się naprawą i wyminą elementów zawieszenia, układu kierowniczego, układu napędowego, układu hamulcowego i układu wydechowego. Dbamy o konserwacje podwozia i prawidłowe działanie elementów nadwozia samochodu.

WYMIANA PŁYNÓW
Kompleksowa wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych: Płynu w układzie chłodzenia, Oleju silnikowego, Oleju w Manualnych i Automatycznych Skrzyniach Biegów, Płynu Hamulcowego, Płynu w Układach Wspomagania.

KLIMATYZACJA
Serwis układów klimatyzacji: napełniamy, usuwamy powstałe nieszczelności i sprawdzamy je za pomocą Azotu. Serwisujemy sprężarki klimatyzacji. Wentylacje i środek auta odgrzybiamy za pomocą Ozonu.

WULKANIZACJA
Wymiana opon z felg Aluminiowych i Stalowych. Naprawa uszkodzonych opon i sprzedaż nowych. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy. (Komputerowa wyważarka).

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
Odczyt, kasowanie i kompleksowa diagnostyka usterek elektroniki, wykonana na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym, umożliwia znalezienie problemu w silniku i innych podzespołach pojazdu.

NAPRAWA SILNIKÓW
Remonty kapitalne silników benzynowych i diesla, wymiana rozrządów, wymiana osprzętu silnika, serwis układów paliwowych, wymiana turbosprężarek.

Zobacz również