Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Motoryzacja
Podkategoria
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

DREW-BAS S.C.

43-450 Ustroń, J. Kreta 26
33/8547-647; 602 764 419
drewbas@drewbas.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
8:00 – 16:00
Wtorek:
8:00 – 16:00
Środa:
8:00 – 16:00
Czwartek:
8:00 – 16:00
Piątek:
8:00 – 16:00
Sobota:
w sezonie /kwiecień- wrzesień/ otwarte również w soboty 9:00 – 13:00
Niedziela:
nieczynne

Opis firmy

OFERUJEMY:

- BASENY KĄPIELOWE
BASENY BETONOWE- baseny wykonywane są z bloczków betonowych lub wymurowane w dowolnym wymiarze i kształcie i następnie wykładane folią basenową. Do każdego basenu jest dobierany niezbędny osprzęt i wyposażenie.
- FOLIE ZAPASOWE do basenów betonowych i stalowych /gotowe wkłady lub na wymiar na zamówienie/.

- AKCESORIA BASENOWE I OSPRZĘT:
Oferujemy do basenów pompy, filtry, odkurzacze ręczne i automatyczne, podgrzewacze wody, pompy ciepła, oświetlenie, środki do dezynfekcji wody, dozowniki, testery, automatykę dozowania, atrakcje wodne, takie jak prysznice, wylewki.

- ZADASZENIA PRZESUWNE NA BASENY
Oferujemy zadaszenia basenowe, przesuwne z poliwęglanu i konstrukcji aluminiowej w różnych modelach i wymiarach. Istnieje możliwość wykonania zadaszenia pod indywidualne wymiary.

- SAUNY SUCHE I MOKRE
Jesteśmy bezpośrednim producentem saun i kabin infrared. Możemy zbudować je w każdym domu, w każdym mieszkaniu na każdy dowolny kształt i wymiar. Wykonujemy sauny suche, solne, mokre i ziołowe. Do saun oferujemy piece, sterowniki, termometry, higrometry, klepsydry, cebrzyki, chochle, oświetlenie barwne, prysznice kubełkowe, balie, drzwi szklane, głośniki, itd.

- KABINY INFRARED
Kabiny infrared wykonujemy pod wymiar z elementów w postaci paneli ze specjalnie selekcjonowanego świerka skandynawskiego, sosny bezsęcznej, osiki, osiki termo, olchy termo, jodły czy też cedru. Źródłem ciepła w takiej kabinie są promienniki podczerwieni /magnezowe, ceramiczne lub kwarcowe/, które wytwarzają promieniowanie podczerwone podobne do słonecznego lecz wolne od promieni UV. Promienniki są umieszczane na ścianach i pod ławkami, które są włączane przez sterownik zewnętrzny.

- ŁAŹNIE PAROWE
Łaźnie parowe wyposażamy w konieczne urządzenia jak generatory pary, sterowniki, pompy esencji zapachowych, autooczyszczanie, dysze, drzwi, głośniki, itd.

- WANNY Z HYDROMASAŻEM
Oferujemy wanny z hydromasażem, które dobierane są i wyposażane indywidualnie dla potrzeb klienta. Montujemy wanny spa dla użytku prywatnego i publicznego.
Posiadamy także w naszym asortymencie środki chemiczne do pielęgnacji wody w wannach SPA i basenach.


Zobacz również